Пошук
11 Лют 20

Центр надання адміністративних послуг інформує!

У зв’язку з актуальністю звернень жителів м. Чернівці до ЦНАП з метою одержання довідки про склад сім'ї та зареєстрованих осіб у житловому приміщенні повідомляємо:

Виконачим комітетом Чернівецької міської ради було затверджено «Тимчасовий порядок надання відомостей про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб». Даний порядок регулює порядок надання інформації про осіб які зареєстровані житловому приміщенні допоки триває перехідний період пов'язаний із передачою картотек з питань реєстрації осіб від житлово-експлуатаційних підприємств, організацій, установ з обслуговування житлового фонду до відділу ведення реєстру територіальної громади м. Чернівці.

Відповідно до вищезазначеного порядку довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку можна отримати винятково в житлово-експлуатаційних підприємствах, організаціях, установах з обслуговування житлового фонду в тому числі ОСББ та ЖРЕП м. Чернівці особам, які проживають на території, що обслуговувалася вищезазначеними підприємствами.

Виключенням є житлово-експлуатаційні підприємства та ОСББ які станом на 01.02.2020 р. здійснили передачу картотек у відповідності до Тимчасового порядку. А саме:

- ЖРЕП №9

- ЖРЕП №11

- Житлові будинки за адресами: вул. Науки №6, вул. Героїв Майдану №53, бульвар Героїв Крут №15 та №20, вул. Тихорецька №22, вул. Руська №219-Е та 287-А, вул. Полетаєва Федора №2-А, вул. Рівненська №10, проспект Незалежності №92-А, №110, №114, №116-Е, 2-й провулок Віденський №12, №14, №16, вул. Комарівська №6, вул. Салтикова-Щедріна №18, вул. Каштанова №42, вул. Будівельників №26, №26-А, №28, вул. Прутська №29-Б, вул. Чорновола №1, вул. Миру №3-А, вул. Авангардна №43-А, вул. Немирівська №1-А, вул. Декабристів №18, вул. Козятинська №3-В, №3-Г, №3-Д, №36.

Особи, місце проживання яких зареєстроване за адресами вищезазначених будинків, а також на територіях, які обслуговувалися вищевказаними ЖРЕПами, довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб можуть отримати безпосередньо у відділі ведення реєстру територіальної громади м. Чернівці.

Особам, місце проживання яких зареєстроване  на території, яка обслуговувалася ЖРЕПом №15 (Садгора-сервіс)  для отримання довідки потрібно звертатися виключно до адміністраторів ЦНАП за адресою: м. Чернівці, вул. Івана Підкови, 2.

Детальніша інформація та перелік документів необхідних для отримання довідки про склад сім'ї та зареєстрованих осіб у житловому приміщенні на сайті: http://dozvil.city.cv.ua/.

 

 

Керівник                                                                            П. Луців

15:39   143 переглядів