Пошук
11 Лют 20

Центр надання адміністративних послуг інформує!

До ЦНАП Чернівецької міської ради почастішали звернення, щодо отримання довідки про реєстрацію місця проживання, у зв’язку з цим інформуємо про порядок її отримання.

Довідка про реєстрацію місця проживання у м. Чернівці видається виключно у відділі ведення реєстру територіальної громади м. Чернівці. У зв’язку з перехідним періодом пов’язаним з передачою картотек від житлово-експлуатаційних підприємств, організацій та установ з обслуговування житлового фонду до відділу ведення реєстру територіальної громади м. Чернівці різниться перелік документів необхідних для отримання вищевказаної довідки, а саме:

-         для осіб місце проживання яких зареєстровано на територіях, що обслуговувалися житлово-експлуатаційними підприємствами, організаціями та установами з обслуговування житлового фонду в тому числі ЖРЕП та ОСББ, які не передали картотеки з питань реєстрації осіб потрібно звернутися до такої установи і отримати там оригінал довідки Ф-16 і разом із нею та паспортом громадянина України та свідоцтвом про народження (для отримання довідки Ф-16 по особі, яка не досягла 14-річного віку)  звернутися до відділу ведення реєстру територіальної громади м. Чернівці.

-         для осіб місце проживання яких зареєстровано на територіях, що обслуговувалися житлово-експлуатаційними підприємствами, організаціями та установами з обслуговування житлового фонду в тому числі ЖРЕП та ОСББ, які передали картотеки з питань реєстрації осіб, потрібно звернутися безпосередньо до вищезазначеного відділу з паспортом громадянина України.

 Перелік установ, які передали до відділу ведення реєстру територіальної громади м. Чернівці, картотеки з питань реєстрації осіб:

-         ЖРЕП №9

-         ЖРЕП №11

-         ЖРЕП №15 (Садгора-сервіс)

-         Житлові будинки за адресами: вул. Науки №6, вул. Героїв Майдану №53, бульвар Героїв Крут №15 та №20, вул. Тихорецька №22, вул. Руська №219-Е та 287-А, вул. Полетаєва Федора №2-А, вул. Рівненська №10, проспект Незалежності №92-А, №110, №114, №116-Е, 2-й провулок Віденський №12, №14, №16, вул. Комарівська №6, вул. Салтикова-Щедріна №18, вул. Каштанова №42, вул. Будівельників №26, №26-А, №28, вул. Прутська №29-Б, вул. Чорновола №1, вул. Миру №3-А, вул. Авангардна №43-А, вул. Немирівська №1-А, вул. Декабристів №18, вул. Козятинська №3-В, №3-Г, №3-Д, №36.

 

 

Керівник                                                                            П. Луців

15:21   324 переглядів