Пошук
10 Кві 20

Центр надання адміністративних послуг інформує!

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2020 року №218 «Про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 18.03.2020 року внесено зміни до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. №466, та  до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. №461.

 Враховуючи зазначене та необхідність внесення змін в інформаційні картки, було призупинено прийом в ЦНАП наступних адміністративних послуг:

  • видача дозволу на виконання будівельних робіт;

  • видача сертифіката у разі пррийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта.

Відповідно до листа Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (ІДАБК) Чернівецької міської ради від 09.04.2020року відновлено прийом в ЦНАП зазначених адміністративних послуг по об’єктах, які відносяться територіально до сфери діяльності вказаної Інспекції. 

Оновлені інформаційні картки, надані ІДАБК, розміщено на офіційному порталі ЦНАП, з ними можна ознайомитись за посиланням http://dozvil.chernivtsy.eu  

Звертаємо увагу, що на період карантинних заходів діє порядок прийому адміністративних послуг, в тому числі послуг ІДАБК, попередньо оприлюднений Центром надання адміністративних послуг, а саме: адміністративні послуги надаються шляхом направлення в ЦНАП пакету документів  поштою в установленому порядку. Окрім того, для отримання послуг ІДАБК замовник може звернутись через електронний кабінет шляхом подання документів засобами програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу електронних послуг.
17:38   606 переглядів